محل تبلیغات شما

دومین مقاله برتر از اولین دوره مسابقات مقاله نویسی فصلی همسفران آقا، با موضوع "نقش نظم در سفر" به قلم همسفر علیرضا جودکی.

پیش گفتار نویسنده:

مدتی هست که در گوشه‌ی ذهنمبه خود می‌گویم قلم‌به‌دست بگیر و شروع به نوشتن کن و در مسابقه مقاله‌نویسی کهخواست درونیم هست شرکت کنم اما حقیقتاً نه حسش بود و نه می‌دانستم که از کجا بایدشروع کنم. ذهنم در این مورد به مکان‌هایی سفر می‌کرد و موضوعاتی را بررسی می‌کرد وباعث به وجود آمدن تصاویری نامعلوم در ذهنم می‌شد و هر چه جلوتر می‌رفتم و بیش‌ترفکر می‌کردم تا سعی کنم مقدمه نوشته‌هایم را شروع کنم آشفتگی بیش‌تری در ذهنماحساس می‌کردم، بالأخره خودم را مجبور کردم تا درباره نقش نظم در سفر مقاله بنویسمو در مسابقه مقاله‌نویسی شرکت کنم،  فارغاز نتیجه و برای رسیدن به جمع‌بندی برای خود و درنتیجه رسیدن به آرامش ابتدا می‌خواهمهر چه به ذهنم می‌آید را به‌صورت نوشتار بر روی کاغذ پیاده کنم سپس آنچه را به دستمی‌آورم ارتباط دهم به آموزش‌هایی که در کنگره گرفته‌ام.

روزشمار کتاب 60 درجه زیر صفر - همسفر محمدحسین

Dsap تفاوت های بسیاری با محصولات مشابه دارد

اگر از خودم راضی باشم، یعنی سیستم ایکس من سالم است

ذهنم ,کنم ,سفر ,مقاله ,نقش ,نظم ,می‌کرد و ,شروع کنم ,که در ,نقش نظم ,در سفر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

consbardouso Cathy's game desnoscsourlo به نام مولا fattphobeli کـــــــــافـــــــــه ســـــــــــبز تدریس خصوصی المپیاد ریاضی- معلم خصوصی المپیاد ریاضی- 09102878521 pretirmalink دو ساعت باتری یو پی اس